VOLEYBOL İL BİRİNCİSİ ÖĞRENCİLERDEN KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÖMER COŞKUN'A ZİYARET
Sumbas İlçe Kaymakamı Sn. Ömer COŞKUN, Milli Eğitim Müdürü Ali SERT, Binali Yıldırım YBO Okul Müdürü Osman AVCIOĞLU, Beden Eğitimi Öğretmeni Duygu SARIDÖL ve voleybol müsabakalarında şampiyon olan sporcuları makamında ağırladı.
Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullar arası Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. Korkut Ata Üniversitesi Kapalı Spor Salonu'nda yapılan Yıldız Kızlar Voleybol müsabakalarına 30 okuldan 360 sporcu katıldı. Büyük heyecanın ve çekişmenin yaşandığı müsabakalar sonunda Sumbas Binali Yıldırım Yatılı Bölge Ortaokulu birinci oldu.
Yıldız Kızlar Voleybol Takımı ve antrenörleri Duygu SARIDÖL, İlçe Kaymakamımız COŞKUN ‘u makamında ziyaret etti. Küçük şampiyonlar İl birinciliği kupası ve madalyaları ile makamda olmanın heyecanını yaşadılar.
Büyük gayretlerle turnuvada hak ettikleri İl birinciliği başarısından ötürü; öğrencilerimize hediye takdim eden Kaymakam COŞKUN, Beden Eğitimi Öğretmeni Takım Antrenörü Duygu SARIDÖL’ü de Teşekkür Plaketi ile taltif etti. Bundan sonraki 11-15 Nisan 2018 tarihleri arasında Mersin de düzenlenecek olan Türkiye Çeyrek Final maçlarında başarılar diledi.