Sumbas ’ta İlk Ders Zilini Kaymakam COŞKUN Öğrencilerle Birlikte Çaldı

Sumbas Kaymakamı Sayın Ömer COŞKUN 2017- 2018 Eğitim Öğretim yılı ikinci dönem ders başlangıç zilini Gazi İlkokulunda Milli Eğitim Müdürümüz, Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz, İlçe Jandarma Komutanımız, İlçe Emniyet Amirimiz, Okul Müdürümüz, öğretmenlerimiz ve öğrenci velileri ile birlikte çaldı. 
Okul yöneticilerinin, öğretmenlerin ve velilerin katılımıyla yapılan toplantıda uyuşturucu ile etkin mücadele, okul çevresinde alınacak tedbirler ve çocuklarımızın huzur içerisinde eğitim ve öğretimlerinin tamamlaması için diğer önemli hususları değerlendirildi.
Kaymakam COŞKUN “Çocuklar bizim geleceğimizdir, geleceğimizi hazırlayanlar da öğretmenlerimizdir. Öğrencilerimizin yetişmesinde öğretmenlerimizin olduğu kadar değerli velilerimize de büyük görevler, sorumluluklar düşmektedir. Geleceğimizin güvencesi sevgili öğrencilerimiz; aileleriniz, öğretmenleriniz ve idarecileriniz olarak sizleri bilimi ve teknolojiyi kullanan, erdemli, sorunlara çözüm üretebilen, araştıran, sorgulayan, milli değerlerine bağlı, bilimin ve aklın yol göstericiliğinden ayrılmayan, çağdaş bireyler olarak yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz. Yarınlarımızın umudu olarak sizlerden en büyük beklentimiz ülkemizin geleceğine sahip çıkmanızdır.” diyerek sözlerini tamamladı.