Muhtarlarımız İle 2018 Yılı Ocak Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Devlet Bahçeli Çok Amaçlı Toplantı Salonunda Kaymakamımız Sayın Ömer COŞKUN başkanlığında aylık olarak yapılan toplantıda muhtarlarımızla bir araya gelindi. 
İlçemizi ve Mahallelerimizi ilgilendiren tüm konular ve uygulamalarla ilgili bilgi verildi ve soru cevap şeklinde bilgi alışverişinde bulunuldu.

Mahallelerimizin ve Muhtarlarımızın sorun, istek, şikayetleri alınıp, çözüm önerileri sunularak bilgi alış-verişinde bulunmak, birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak amacıyla, gerçekleştirilen toplantıda, öncelikle sırasıyla tüm kurum amirlerine kendi alanları ile ilgili bilgilendirme yapması için söz verilmiştir. Toplantıda ayrıca muhtarlarımıza güvenlik, köy yolları, kış tedbirleri, telefon dolandırıcılığı, tarım ve hayvan desteklemeleri ile ilgili hatırlatmalarda bulunuldu.

Kaymakam Sayın Ömer COŞKUN, 2018 yılının İlçemiz merkez ve köylerinde, güzel ve huzurlu geçmesi için herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmasını istedi. Toplantı sonunda muhtarların sorunlarını dinleyen COŞKUN, sorunları not alıp ve rapor haline getirilerek çözme yolunda adımlar atacaklarını belirtti.