Kaymakam Coşkun Voleybol İl Birincilerini Kabul Etti

Sumbas Binali Yıldırım Yatılı Bölge Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol Takımı, il ve ilçe okullarının katılımıyla gerçekleştirilen Okul Sporları Küçük Kızlar Voleybol Turnuvasında 7 müsabakanın tamamını 2-0’lık setlerle kazanıp il birinciliği alarak Adıyaman’da yapılacak olan Türkiye Çeyrek Final Maçlarına gitmeye hak kazandı.
Sumbas Kaymakamı Sayın Ömer Coşkun, ilçemizi başarıyla temsil ederek Osmaniye’de yapılan müsabakalarda il birincisi olan Sumbas Binali Yıldırım Yatılı Bölge Okulu voleybol kız takımını ve antrenörlerini makamında kabul ederek tebrik etti.
Kabulde konuşan Kaymakam Coşkun, “Sizler Sumbas ilçemiz adına başarıyı elde etmiş bulunmaktasınız. Sizlerin başarısı için her türlü desteği vereceğiz. Kaymakamlık olarak sporu geniş tabanlara yaymak en büyük hedeflerimizden birisidir. ” diye konuştu. 
Kaymakam Coşkun’un voleybol takımını kabulünde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Sert, Sumbas Binali Yıldırım YBO Müdürü Osman Avcıoğlu, antrönör ve beden eğitimi öğretmeni Duygu Sarıdöl’de hazır bulundu.