İLÇEMİZDE HALK VE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI
 
 
İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün talimatları gereğince, doğrudan vatandaşlarımızın istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla her ay düzenli olarak yapılan “HALK ve GÜVENLİK TOPLANTISI” bu ay Köseli Köyünde gerçekleştirildi.
 
Kaymakam Sayın Ömer Coşkun’ un başkanlığında yapılan toplantıya; ilçemizdeki daire amirleri, Köseli Köyü muhtarı ve köy halkı katıldı.
 
İlçemiz Kaymakamı Coşkun; toplantının amacından söz ederek, bu toplantılarda vatandaşlarımızın istek, şikâyet ve önerilerini doğrudan dile getirerek yapılması gerekenlerin en hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamak olduğunu, vatandaşların talep ve isteklerini başta Mülki İdari Amiri olmak üzere daire amirleri ile temas kurarak iletmelerini, kamu hizmetlerinden en hızlı ve etkin bir biçimde faydalanmalarını, varsa sorunların çözümü noktasında ilgili kurumların gereken hassasiyeti gösterdiğini ve koordineli bir şekilde çalışmaların sürdürüldüğünü ifade etti.
 
Ayrıca milli güvenlik, kamu düzeni, suç işlenmesinin önlenmesi, genel sağlığın ve genel ahlakın veya başkalarının hak ve özgürlüklerinin korunması ve genel asayişin sağlanması amacıyla; her türlü tedbirin alındığını ifade etti.
 
Köseli Köyü muhtarı Ali Gödeoğlu söz alarak; toplantının kendi köylerinde düzenlenmesinden çok mutlu olduğunu ifade ederek köyünü kısaca tanıttı. Yaşanan sorunları ve talepleri doğrudan dile getirme fırsatı bulduklarını belirterek, çözüm yollarının değerlendirildiği toplantının çok faydalı geçtiğini belirterek, toplantının düzenlenmesinden dolayı memnuniyetini ifade etti.
Köy sakinlerine söz verilerek vatandaşlar dinlendi. Yapılması gerekenler ilgili mercilere iletilmek üzere not alındı.